URLA EV TEMİZLİK FİRMASI

URLA EV TEMİZLİK FİRMASI

GSM: 0532 542 08 65

 En doğru ve en sağlıklı temizleme yöntemi olarak son yıllardaki buharlı halı koltuk yıkama yöntemi daha çok hijyen sağlamaktadır.

Oturma odasının haricinde özellikle kadınların sıklıkla vakit geçirdiği yerlerden biri de mutfaktır ev içerisinde. Mutfak temizliği çok önemlidir çünkü yediğimiz içtiğimiz her şey mutfakta işlemden geçer ve bizler bu işlemden geçen yiyecekleri alırız vücudumuza. Kullanılan tezgahın temiz olması hazırlanan yemeğin de temiz olması için atılan adımlardan biridir. Bir çok kadın mutfak tezgahında kimyasal ürünler kullanarak temizlik yapmak istemiyorlar, bu durumda tuza batırılmış limonla bu alanları silmek de doğal bir temizliğe ve dolayısı ile yüksek oranda hijyen sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Banyoyu da unutmamak gerekir temizlenmesi şart olan yerlerden biri olarak. Özünde temizlik vardır banyonun. Ancak unutmamak gerekir ki banyo yaptığımız ellerimizi yıkadığımız yerler de temizlenmelidir. Ardımızda bıraktığımız kirler ve doğal olarak mikroplar, mikroorganizmalar, temiz olmayan bir banyoda çok daha rahatlıkla çoğalabilir ve daha tehlikeli bir hal alabilir.

EV TEMİZLİĞžİ NASIL YAPILMALIDIR

Ev Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

içerisinde rahat ettiğimiz, işten okuldan veya sokaktan geldiğimizde dinlendiğimiz ve huzur bulduğumuz tek yerdir evimiz hepimiz için. Bu kadar huzurlu olduğumuz yerin de doğal olarak temiz olmasıgerekmektedir.

Evimizin her alanında olduğu gibi oturma odasında da çokça vakit geçiririz. Yoğun bir iş gününün ardından kanepeye uzanıp televizyon karşısında dinlenmek bütün gün hayallerimizi süsler ve akşamı iple çekeriz. Peki bu kadar rahatlıkla uzandığımız bu kanepeler ne kadar temizdir. Yüzümüzü koyduğumuz bu mobilyaların temizliği bir çok temizlikten çok daha önemlidir. Ve maalesef ki çok sıklıkla uygulanan elle ıslak veya köpüklü bezle silmek hem mobilyaya zarar vermekte hem de temizliği sağlamak yerine kirleri saklamaktadır, kanepelerdeki süngerlerin

Temizlikte Buharlı Halı ve Koltuk Yıkama Makinalarının Önemi

Temizlik dendiğinde ilk aklımıza gelen temizlik makinaları olur, bu temizlik makinaları içerisinde de ilk aklana gelen elektrik süpürgeleridir. Ancak son yıllarda bir makine daha vardır ki kendisini ıspatlamış ve yüksek oranda kaliteli temizlik sağladığı için sıklıkla tercih edilir hale gelmiştir. Bu temizlik makinaları Buharlı halı-koltuk yıkama makinalarıdır. Buharla temizlik sağlayabilen bu temizlik makinalarının çalışma prensibi içerisinde, 150-170 derecelik buharla temizlik sağlamak vardır. Aynı zamanda bu sistemin temizlik deterjanlarına ya da temizlik kimyasalları kullanımına ihtiyacı yok denecek kadar azdır. Çoğunlukla sadece buhar uygulaması ile temizlik sağlanmakta ekstradan lekeli yerlere haricen uygulanacak köpüksüz leke sökücü uygulanarak lekelerden de kurtulabilmektedir kullanan kişi.

 

 
 
 
 
htpp://www.urlatemizlikfirmasi.com htpp://www.urlatemizlikfirmasi.com htpp://www.urlatemizlikfirmasi.com htpp://www.urlatemizlikfirmasi.com htpp://www.urlatemizlikfirmasi.com htpp://www.urlatemizlikfirmasi.com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com