URLA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ


URLA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Bir önceki yazımızda da bahsettiğimiz gibi insan doğduğu ilk dakikalarda karşılaşır temizlikle ve bu yıllar boyu böyle devam eder, aileden alınan eğitim ve ardından büyümeye başlayan çocuğun okula gitmesi ve değişik bir ortamla karşılaşması ve çevresindekilerle etkileşimleri de bu temizlik eğitimini daha da güçlendirir ya da zayıflatır.

Evden çıktıktan sonra bir çocuğun büyüyene kadar yani yetişkin bir birey olana kadar en çok vaktini geçirdiği yer okuldur. Anaokulundan başlayarak ilk okul, lise…Ama öncesi de var. Kreşler…Hergeçen gün yaşam koşullarının zorlaşması nedeniyle kadınların da aile ekonomisine katkıda bulunma çabalarıçocukların evden daha çok kreşlerde olmalarına sebebiyet vermekte

İnsanoğlu hayatını idame ettirebilmek , beden ve ruh sağlığını koruya bilmek ,huzurlu ve konforlu bir yaşam sürebilmek için temiz ve korunaklı ortamlara ihtiyaç duyar. Evlerimiz sıcak ve samimi ortamıyla bizim ve ailemizin barınma ihtiyacına cevap verebilen mekanların başında gelir.

KADIN VE TEMİZLİK

Türkiye ye has bir özellikmidir bilinmez ama küçük bir anket yaptım ve temizlik denince ilk akla gelen kadınlar oluyor nedense aslında temizlik kadınların görevi değildir. Genelde kadılar tarafından yapılan temizlik titiz oldukları için ve erkeklere nazaran temizlik konusunu dikkate aldıkları ayrıca da daha becerikli olduklarından temizlik denince ilk akla gelen kadınlar olmuştur.

En başta belirtiğim gibi kadınlara düşmeyen bu temizlik işleri sadece kadınların insiyatiflerinden kaynaklanmaktadır.

                                                                                           
NAZIM KAHRAMAN
0 532 542 08 65 

 

 
 
 
 
htpp://www.urlatemizlikfirmasi.com htpp://www.urlatemizlikfirmasi.com htpp://www.urlatemizlikfirmasi.com htpp://www.urlatemizlikfirmasi.com htpp://www.urlatemizlikfirmasi.com htpp://www.urlatemizlikfirmasi.com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com Htpp://Www.Urlatemizlikfirmasi.Com